X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Saloniki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ch De Gaulle Saloniki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ch De Gaulle Saloniki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Saloniki

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Saloniki

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Saloniki

Wyruszasz w podróż do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Saloniki i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Saloniki przewoźnik ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Saloniki musisz obligatoryjnie zadeklarować go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez linie lotnicze na trasie do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Saloniki, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Saloniki bez szwanku.