gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Tunis

już od 766 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tunis

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tunis
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
21 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Tunis
28 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Bruksela
21 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Tunis
01 paź (pon)
Lot bezpośredni
Bruksela
17 wrz (pon)
Lot bezpośredni
Tunis
28 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Bruksela
17 wrz (pon)
Lot bezpośredni
Tunis
01 paź (pon)
Lot bezpośredni
Bruksela
18 wrz (wto)
Alitalia
Tunis
02 paź (wto)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Tunis

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Tunis

Uszkodzenie walizki podczas lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Tunis

Lecisz samolotem i na lotnisku okazuje się, że torba została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka istotnych rad , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o bagaż turystów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane akty prawne mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia walizki  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że pasażer ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W sytuacji gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do szkody z winy przewoźnika.

Uszkodzenie walizki w trakcie lotu do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Tunis- porady dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Tunis warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego przewoźnika, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku należy wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia torby przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.