X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Wrocław

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ch De Gaulle Wrocław

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ch De Gaulle Wrocław

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Wrocław

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Wrocław

niemowlę w podróży Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Wrocław - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy skondensowaną wykaz zagadnień, którą każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Wrocław.

Wiek malucha a koszt biletu do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Wrocław

Cena tak naprawdę zależy od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane promocje.

Konieczne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z maluchem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz  zgodę do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie niemowlaka z Paryż (Charles De Gaulle Intl) do Wrocław

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jestpuste miejsce możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub wykup niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy dziecko może zabrać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego