X
Ładowanie...

Tanie loty Chania Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chania Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Chania Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Chania Ateny

Przewodnik po lotach Chania Ateny

Parking przy lotnisku - porady dla turystów

Planujesz podróż na trasie Chania - Ateny i zastanawiasz się, co zrobić z samochodem? Świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług parkingów zlokalizowanych w pobliżu portu lotniczego. Dlaczego warto to rozważyć? Przeczytaj nasz artykuł.

Dlaczego warto skorzystać z oferty parkingu długoterminowego?

Polscy turyści latają coraz częściej, a aktualne statystyki potwierdzają ten trend - w 2017 roku polskie lotniska obsłużyły rekordową liczbę pasażerów. Lecisz na egzotyczną wycieczkę, a może przed Tobą wyjazd w sprawach zawodowych? Nie ważne, czy wybierasz lot Chania - Ateny, czy wolisz inny kierunek, z pewnością zastanawiasz się, gdzie zaparkować auto w czasie wycieczki. Jeśli chcesz zagwarantować mu ochronę przed osobami niepowołanymi, zapoznaj się z ofertą długoterminowych parkingów. Obiekty te zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego. Większość tego typu firm oferuje również w gratisie przetransportowanie podróżnych do hali odlotów, dzięki czemu nie trzeba dźwigać ciężkich bagaży. Transport realizowany jest przez klimatyzowane busy, a obsługa parkingu służą pomocą w każdej sytuacji. Obiekty są strzeżone i gwarantują ochronę przed kradzieżą.

Płatność za postój

Jak zamówić miejsce na parkingu? Wszystko odbywa się przez internet wystarczy tylko wejść na stronę www, wpisać datę lotu Chania - Ateny oraz orientacyjną datę powrotu. Warto zaznaczyć także, że opłatę za postój uiszcza się przeważnie już po przylocie do kraju, co jest świetnym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Płatność uzależniona jest od czasu postoju, jednak większość obiektów stosuje zasadę "im dłużej, tym taniej". Skorzystanie z miejsca postojowego przy lotnisku sprawdza się zatem znakomicie przy długoterminowych wyjazdach.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Vicenza Sursee

Tanie loty Tartu Sztokholm

Tanie loty Lelystad Egilsstadir

Tanie loty Göteborg Peschiei

Tanie loty Akureyri Aigle

Tanie loty Caransebes Lucenec

Tanie loty Sarmellek Morges

Tanie loty Aviano Foggia

Tanie loty Agrinion Umea

Tanie loty Jazeera Air Manama

Tanie loty Mali Losinj Werona