X
Ładowanie...

Tanie loty Chania Kopenhaga

już od 182 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kopenhaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kopenhaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Gdańsk
13 cze (śro)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Warszawa
07 cze (czw)
Ryanair
Kopenhaga
12 cze (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Chania Kopenhaga

Przewodnik po lotach Chania Kopenhaga

Tanie loty Chania - Kopenhaga z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie możesz do celu dotrzeć jedną linią. Od czasu do czasu na przykład okazuje się, że loty z przesiadkami są tańsze i bardziej opłacalne. Naprawdę nie ma co się obawiać. Poznaj wszystko, co musisz dowiedzieć się o lotach kilkoma samolotami na trasie Chania - Kopenhaga.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, najczęściej konkretne przesiadki znajdują się na jednym bilecie. Dzięki temu przechodzisz odprawę raz i przy pierwszej otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Chania - Kopenhaga rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako kolejny przelot. W tym wypadku musisz odprawić się przed każdym lotem. Jeżeli przesiadka jest zaplanowana w państwie mającym wizy, musisz także nastawić się na kontrolę.

Wynika z tego, że przesiadki na trasie Chania - Kopenhaga nie są wcale męczące. Ponadto, jest to wspaniały trick na oszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection pozwala na wyszukanie tańszych biletów przesiadkowych. Rabat może wynieść mniej więcej 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To właśnie ten element, który niepokoi podróżnych. To rzeczywiście stresująca sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak to zorganizować. Ile czasu potrzeba na poruszanię się na lotnisku? Najczęściej firmy przewozowe same to wyznaczają. Rzadko wydarza się tak, że musisz od razu przemieścić się do kolejnego samolotu. W większości przypadków powoli dasz radę jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze w tym przypadku służą pomocą i zarezerwują ci siedzenie w innym samolocie.

Dzięki usłudze Smart Connection z reguły czas oczekiwania to kilka godzin. Jednakże nie martw się, nie jest to wada. Postoje są w najpiękniejszych miejscach dla turystów. Możesz zobaczyć barwny Zagrzeb czy ciekawą Pragę i spokojnie przyjechać znów na lotnisko.