X
Ładowanie...

Tanie loty Charków Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Charków Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Charków Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Charków Zurych

Przewodnik po lotach Charków Zurych

Co z smartfonem w czasie przelotu Charków - Zurych?

Z pewnością nie raz obserwując w filmach przelot samolotem, widzieliśmy informację o konieczności wyłączenia telefonów komórkowych. Jednocześnie mamy świadomość, że do samolotu Charków - Zurych możemy wnieść sprzęty elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje i czy faktycznie, przewoźnik zezwoli nam skorzystać z tych urządzeń w czasie lotu?

Musimy je okazać podczas odprawy na lot Charków - Zurych

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone sprzęty, jednak zawsze powinniśmy je pokazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wtedy trzeba je wyciągnąć z bagażu oraz włożyć do specjalnego pojemnika. Warto powiedzieć, że tanie loty Charków - Zurych pozwalają nam na zabranie do samolotu np. suszarki, ale używanie z niej będzie bezwzględnie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również mamy prawo wnieść na pokład samolotu Charków - Zurych, lecz nie możemy z nich korzystać?

W którym momencie możemy włączyć urządzenia elektroniczne podczas przelotu Charków - Zurych?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej możliwości przelotu, być może, że będziemy się nudzili i będziemy szukali atrakcji. Dlatego możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym czasie. W czasie lądowania oraz startowania, każde linie, także te oferujące tanie loty Charków - Zurych, wymagają całkowitego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłóciły działania komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Istotne będzie jednak, aby przez cały czas Charków - Zurych, były one włączone w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu Charków - Zurych powinny być odłączone.

Pomyślmy o pozostałych pasażerach

Jeśli pragniemy korzystać z możliwości jaką proponują nam tanie loty Charków - Zurych oraz włączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak pamiętajmy, że w samolocie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać pozostałym podróżnikom. A w czasie danego przelotu Charków - Zurych musimy słuchać próśb obsługi lotu.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą wytyczne użytkowania z różnych urządzeń podczas przelotu Charków - Zurych. Zobaczmy, w którym momencie mamy prawo je uruchomić, a w którym powinny być odłączone oraz w jaki sposób możemy je zabrać do samolotu. Tylko wówczas, możemy posiadać pewność, że nasz przelot będzie bezpieczny.