X
Ładowanie...

Tanie loty Charlotte Oslo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Charlotte Oslo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Charlotte Oslo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Charlotte Oslo

Przewodnik po lotach Charlotte Oslo

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, hałas, inna sytuacja – to jest na pewno stresujące doświadczenie. Podpowiadamy, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, konieczny jest jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Charlotte - Oslo, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic zabierać, potrzebujesz jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie drobiazgi, noszone w spodniach, połóż tam także torebkę, płaszcz lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Charlotte - Oslo

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco pakowny, że na pewno się do niego pomieścisz. Jednakze trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a skomplikowana struktura ciasno zrolowanych bluzek nie została zburzona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – w końcu trzeba będzie je wyciągnąć przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, by pod ręką znalazła się również kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry torby trzeba umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby niszczyć sumiennie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, jakie rzeczy można zabrać do środka w tanich lotach Charlotte - Oslo.