X
Ładowanie...

Tanie loty Chios Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chios Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Chios Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Chios Bukareszt

Przewodnik po lotach Chios Bukareszt

Strefa bezcłowa - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Nie możesz doczekać się urlopu i już zamówiłeś bilety na lot Chios - Bukareszt? Wakacje to nie tylko okazja do zwiedzania nieznanych krajów, ale także do… zakupów! Czym jest strefa bezcłowa w porcie lotniczym i jakie towary warto zakupić? Sprawdziliśmy to.

Strefa bezcłowa - kupuj produkty zdecydowanie taniej

Strefa bezcłowa, nazywana też duty free to wyznaczone miejsce w porcie lotniczym realizującym loty międzynarodowe, gdzie pasażerowie czekają na przejście na pokład. Do strefy wolnocłowej wchodzi się po dokonaniu odprawy bagażowo-biletowej oraz kontroli bezpieczeństwa. Z jakiego powodu obszar duty free jest tak lubiany przez podróżnych? Sprzedawane tutaj towary nie są obciążone opłatami celnymi, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić na ich zakupie. Wszystko zależy rzecz jasna od rodzaju artykułu, a także obowiązujących promocji.

Na czym najwięcej zaoszczędzisz w strefie bezcłowej

Do najpopularniejszych produktów kupowanych w strefie wolnocłowej należą zapachy, kosmetyki, alkohol, prasa, artykuły dla dzieci, a także dodatki. Nie ulega jednak wątpliwości, że kobiety z reguły kupują towary luksusowe oraz kremy światowych producentów. Versace, Guerlain, Givenchy - możliwość zdobycia doskonałej jakości produktów w niższej cenie kusi wiele osób, które planują lot Chios -Bukareszt. Kolejnym walorem jest fakt, że sprzedawane kremy mogą być rzadko spotykane.

Kiedy zapłacisz cło w strefie bezcłowej

Szykujesz się do lotu Chios - Bukareszt? Zwróć uwagę na to, że niższe ceny dotyczą tylko pasażerów udających się poza Unię Europejską. Lecisz do Paryża, Barcelony, Kopenhagi lub Aten? Odliczenie cła nie będzie Cię dotyczyć. Na lepsze stawki mogą liczyć pasażerowie, którzy planują dalsze loty, np. egzotyczne wycieczki czy podróże do Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Chios - Bukareszt: