gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Chita Turyn

już od 582 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
04 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
13 lis (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
04 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
08 lis (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 lis (pią)
Alitalia
Turyn
10 lis (sob)
Alitalia
Berlin
07 lis (śro)
Alitalia
Turyn
13 lis (wto)
Alitalia
Warszawa
29 paź (pon)
Air France
Turyn
04 lis (nie)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Chita Turyn

Przewodnik po lotach Chita Turyn

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Chita - Turyn i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Chita - Turyn oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Chita - Turyn, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu żywności oraz płynów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.