X
Ładowanie...

Tanie loty Chita Werona

już od 431 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Werona
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Chita Werona

Przewodnik po lotach Chita Werona

Co z elektroniką podczas przelotu Chita - Werona?

Niewątpliwie nie raz oglądając w filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o konieczności wyłączenia smartfonów. Równocześnie wiemy, że na pokład samolotu Chita - Werona mamy prawo wnieść urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje i czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas lotu?

Musimy je pokazać w czasie odprawy na lot Chita - Werona

Do samolotu możemy wnieść określone sprzęty, jednak za każdym razem powinniśmy je okazać w czasie kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyciągnąć z torby i włożyć do specjalnego pudełka. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Chita - Werona zezwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej jest kategorycznie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także możemy wnieść na lot Chita - Werona, lecz nie możemy z nich korzystać?

W którym momencie można załączyć sprzęty elektroniczne podczas przelotu Chita - Werona?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na wybranie krótkiej możliwości lotu, może się okazać, że będziemy się nudzić i będziemy szukali atrakcji. Dlatego możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz dopiero w ustalonym czasie. W czasie lądowania i startowania, każde linie, także te oferujące tanie loty Chita - Werona, oczekują zupełnego wyłączenia tych urządzeń, żeby nie zakłóciły działania systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, możemy rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Ważne jest jednak, aby przez cały lot Chita - Werona, okazały się być one ustawione w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, które na czas przelotu Chita - Werona muszą okazać się być wyłączone.

Pomyślmy o pozostałych podróżnych

Jeśli chcemy korzystać z możliwości którą dają nam tanie loty Chita - Werona i załączyć sprzęty elektroniczne, to możemy. Ale wiedzmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla innych podróżników. A podczas całego przelotu Chita - Werona słuchajmy zaleceń załogi.

Koniecznie zobaczmy jakie będą zasady użytkowania z przeróżnych urządzeń podczas lotu Chita - Werona. Sprawdźmy, kiedy możemy je włączyć, a w którym powinny być wyłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Tylko wówczas, możemy posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.