X
Ładowanie...

Tanie loty China Eastern Airlines Chongqing Berlin

już od 2637 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chiny Berlin

Bilety lotnicze Chiny Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szanghaj
01 lip (pon)
Hainan Airlines
Berlin
13 lip (sob)
Hainan Airlines
Pekin
23 lip (wto)
Ukraine Intl Airlines
Berlin
03 sie (sob)
Ukraine Intl Airlines
Szanghaj
04 lip (czw)
Hainan Airlines
Berlin
12 lip (pią)
Hainan Airlines
Szanghaj
04 lip (czw)
Hainan Airlines
Berlin
14 lip (nie)
Hainan Airlines
Szanghaj
04 lip (czw)
Hainan Airlines
Berlin
15 lip (pon)
Hainan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje China Eastern Airlines Chongqing Berlin

Przewodnik po lotach China Eastern Airlines Chongqing Berlin

Jak przeżyć lot Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi znaczyć, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy dziecko zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines

Jeżeli zaplanujemy przelot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, aby na linii pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli lepszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny przelot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach opiekuna, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy większym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines?

Trzeba sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać wcześniej, tak aby bez stresu oddać wszystkie bagaże, mieć możliwość zjeść coś delikatnego i spokojnie pójść do łazienki na chwilę przed lotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Większość linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zajmować najbardziej wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines nie mają w swojej ofercie serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, lecz także jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, więc całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy maluszku, również proś o to. Tanie loty Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines mają odpowiednio przygotowany personel, który będzie miał za zadanie pomagać pasażerom, czyli także i tobie. Jeżeli dziecko zacznie płakać, próbuj mu dać pierś czy butelkę. Pamiętaj również o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines i jesteście 100% podróżującymi. Być może twoje dziecko nie lubi latania, lecz pamiętaj, że nawet najcięższa podróż ma swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Chongqing - Berlin linią China Eastern Airlines z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co tylko możliwe, by podróż minęła spokojnie oraz bez większych stresów.