X
Ładowanie...

Tanie loty Chongqing Piza

już od 159 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dusseldorf
26 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
17 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Chongqing Piza

Przewodnik po lotach Chongqing Piza

Tani przewoźnik, czyli jak obniżyć koszty podróży Chongqing - Piza

Tani przewoźnicy zazwyczaj oferują dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością oddania przed lotem oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po zakupie. Koszt biletów ulega zmianie jest zależna od zarezerwowanych miejsc na dany czas sprzedażowy. Generalnie cena biletów rośnie im mniej dni do wylotu.

Tanie loty z Chongqing do Piza- skąd taka niska cena biletów?- informacje dla użytkowników

Model biznesowy tanich przewoźników zakłada oszczędności na prawie każdym segmencie prowadzenia działalności. To głównie dążenie do transportowania ogromnej liczby użytkowników przy granicznym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najdłużej był w powietrzu. Niskokosztowi przewoźnicy preferują zazwyczaj krótkie trasy do licznych Chongqing - Piza, nie oferują lotów przesiadkowych na jednym bilecie. Niższe opłaty przewozu pasażerów są możliwe dzięki zmniejszeniu opłat obsługi lotu poprzez wykorzystanie tańszych lotnisk,nierzadko usytuowanych  w sporej odległości od Chongqing - Piza oraz wycofaniu się z wielu usług, takich jak bezpłatne poczęstunki na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz pełnej obsługi bagażu. Ponadto zmniejszono do niezbędnego wymaganego przepisami minimum liczbę załogi. Samoloty tanich przewoźników jest ujednolicona. Używają maksymalnie dwóch typów samolotów, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak kupić bilet na podróż tanich przewoźników?

Tani przewoźnicy jako pierwsi wdrożyli na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejsca w samolocie opłacane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej stronie internetowej FRU.PL możesz zarezerwować bilet z oferty tanich linii lotniczych