X
Ładowanie...

Tanie loty Ciudad Real Zug

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ciudad Real Zug

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ciudad Real Zug

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ciudad Real Zug

Przewodnik po lotach Ciudad Real Zug

Klasa biznes - luksus w podróży

Wakacje to czas relaksu po ciężkiej pracy i eksplorowania odległych destynacji. Interesują Cię loty na trasie Ciudad Real - Zug? Jeśli marzysz o najwyższym standardzie podróży, sprawdź, co czeka Cię w klasie biznes! Na jakie warunki mogą liczyć podróżni?

Dostęp do minibarku i darmowe posiłki

Udogodnienia są rzecz jasna uzależnione od konkretnych linii lotniczych. Przeważnie na pokładzie są wygodne fotele z możliwością rozkładania, a personel serwuje podróżnym najdroższe trunki oraz świeżo wyciśnięte soki czy przekąski. Podróżni mogą także korzystać z minibarku, w którym dostępne są rozmaite alkohole. Wystrój wnętrza w samolocie zachwyca najwyższym standardem, fotele wykończone są delikatną skórą, często dominują dodatki z kości słoniowej czy drewna, co zwiększa poczucie luksusu. A co z rozrywką w klasie biznes? Podróżni mogą korzystać z ekranów zamontowanych w oparciach foteli, a oglądanie filmów umila dźwięk w znakomitej technologii.

Dodatkowe atrakcje dla pasażerów

Chcesz odbyć lot Ciudad Real - Zug w klasie biznes? Będziesz zadowolony z posiłków serwowanych podawanymi na pokładzie - o ich smak dbają najlepsi szefowie kuchni. Posiłki serwowane na kosztownej zastawie, a ich walory smakowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia, na które mogą liczyć goście klasy biznes - należy również nadmienić o specjalnych salonikach na lotnisku, w których mogą oni czekać na samolot. Kolejnym atutem jest także większy limit bagażowy. Chcesz zarezerwować bilety Ciudad Real - Zug na pokładzie klasy biznes? Pamiętaj, że wyższy standard sporo kosztuje. Pasażerowie za bilety zapłacą zdecydowanie więcej niż w przypadku standardowej klasy.