X
Ładowanie...

Tanie loty Cleveland Florencja

już od 442 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Florencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Florencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
11 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
18 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Londyn
05 cze (śro)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
06 cze (czw)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
07 cze (pią)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
08 cze (sob)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cleveland Florencja

Przewodnik po lotach Cleveland Florencja

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla podróżnych

Rezerwujesz lot samolotem do Cleveland - Florencja i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Cleveland - Florencja oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Cleveland - Florencja, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: pieniądze, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.