X
Ładowanie...

Tanie loty Cluj Napoca Bukareszt

już od 194 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Cluj Napoca Bukareszt

Bilety lotnicze Cluj Napoca Bukareszt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Cluj Napoca
25 lip (śro)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
30 lip (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
26 lip (czw)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
29 lip (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
26 lip (czw)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
31 lip (wto)
Blue Air
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
27 lip (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
30 lip (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
28 lip (sob)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
31 lip (wto)
Blue Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cluj Napoca Bukareszt

Przewodnik po lotach Cluj Napoca Bukareszt

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Cluj Napoca - Bukareszt

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Cluj Napoca - Bukareszt w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Syndrom jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce podczas podróży na zachód. Objawami zespołu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Cluj Napoca - Bukareszt poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Cluj Napoca - Bukareszt - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Spożywaj duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Cluj Napoca - Bukareszt - wskazówki jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Cluj Napoca postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Bukareszt, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed rozpoczęciem podróży Cluj Napoca - Bukareszt zaleca się zasięgnąć porady specjalisty.