X
Ładowanie...

Tanie loty Cluj Napoca Wiedeń

30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rumunia Wiedeń

Bilety lotnicze Rumunia Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cluj Napoca Wiedeń

Przewodnik po lotach Cluj Napoca Wiedeń

Tanie loty Cluj Napoca - Wiedeń z przesiadkami– kilka porad,jak je zorganizować

Czasami nie masz możliwości do celu dolecieć jedną linią. Innym razem na przykład może się okazać, że przeloty z przesiadkami są tańsze i bardziej opłacalne. Wcale nie ma co się obawiać. Poznaj wszystko, co trzeba wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Cluj Napoca - Wiedeń.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej wszystkie przesiadki znajdują się na jednym bilecie. To sprawia, że przechodzisz odprawę raz i przy pierwszej zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Cluj Napoca - Wiedeń rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako osobny rejs. W takiej sytuacji trzeba przejść odprawę przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka jest zaplanowana na terenie kraju wymuszającym posiadanie wizy, musisz również znaleźć czas na kontrolę.

Jak widać, że przesiadki na trasie Cluj Napoca - Wiedeń nie są takie niewygodne. Co więcej, to może być wspaniały trick na zaoszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Upust może wynieść nawet 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest właśnie powód, który zastanawia podróżnych. To rzeczywiście nerwowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu potrzebują na poruszanię się wśród bramek? Z reguły firmy przewozowe same to ustalają. Bardzo rzadko wydarza się tak, że musisz natychmiast przemieścić się do następnego samolotu. W większości przypadków powoli będziesz mógł jeszcze wypić kawę. Kiedy jednak się spóźnisz, linie lotnicze w tym przypadku służą pomocą i zarezerwują ci miejsce w innym samolocie.

Dzięki usłudze Smart Connection najczęściej czas oczekiwania trwa parę godzin. Ale nie przejmuj się, nie stracisz czasu. Postoje wypadają w najatrakcyjniejszych miastach na ziemi. Możesz odwiedzić barwny Mediolan czy ciekawą Moskwę i spokojnie wrócić na lotnisko.