X
Ładowanie...

Tanie loty Proflight Commuter Services

już od 30 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Proflight Commuter Services

Przewodnik po lotach Proflight Commuter Services

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Proflight Commuter Services często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki przewoźnika. Należy podkreślić, że linie mają różne przepisy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Jakie przedmioty możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne informacje!

Co można wnosić na pokład

Chociaż wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Proflight Commuter Services. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie miejsca

Bardzo istotna jest technika układania ubrań - spodnie, bluzy i inne części garderoby można zwijać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w formie płynnej? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, szampony i inne tego typu artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają również spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, karabinów, broni kulkowej, gazu czy petard. A co z whisky lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.