X
Ładowanie...

Tanie loty Emirates Colombo Gdańsk

już od 52 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Gdańsk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Gdańsk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Emirates Colombo Gdańsk

Przewodnik po lotach Emirates Colombo Gdańsk

Czy planujemy z lotu Colombo - Gdańsk skorzystać w ciąży?

Jeździmy coraz częściej, albo w sprawach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że wiele kobiet namyśla się, czy bycie w ciąży nie jest tutaj zakazem do takiej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo i nie prezentuje żadnego niebezpieczeństwa, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Colombo - Gdańsk, rzecz jasna wiedząc o paru wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeżeli pragniemy korzystać z propozycji na najtańsze bilety , ale jesteśmy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Trzeba jednak wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Colombo - Gdańsk jest zabroniony także wcześniej, więc warto to sprawdzić. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich ma odmienne założenia odnośnie latania ciężarnych, jak również różne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto mieć przy sobie zaświadczenie od lekarza, gdyż jedynie książka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na przelot Colombo - Gdańsk.

Gdy już będziesz na pokładzie Colombo - Gdańsk

Nie było zakazów do lotu, to wspaniale! Teraz zapamiętaj, aby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. Dodatkowo w czasie zapinania pasów dopilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli potrzebujesz pomocy, proś o to załogę. Podczas lotu Colombo - Gdańsk jeżeli to możliwe, wstań co pół godziny oraz przespaceruj się, bo siedzenie w jednej pozie nie jest zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Colombo - Gdańsk czasem oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, a także wsparcie przy transporcie bagażu, dlatego warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Colombo - Gdańsk nakłaniają do częstego korzystania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego przeciwwskazaniem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewnić u lekarza, a także poznać się z wytycznymi określonych linii lotniczych. Warto również sprawdzić przepisy w kraju do którego chcemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie ciężarnych, jeśli będzie bliski termin porodu, a tu przewoźnicy nic już nie mają szansy robić.