X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Colombo Gdańsk

już od 52 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Gdańsk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Gdańsk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Colombo Gdańsk

Przewodnik po lotach Finnair Colombo Gdańsk

W jaki sposób przetrwać lot Colombo - Gdańsk linią Finnair z pociechą?

Narodziny dziecka w ogóle nie powinny znaczyć, że musimy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Trzeba tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Colombo - Gdańsk linią Finnair

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, musimy dbać o to, aby na linii pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami jedynie tanie loty Colombo - Gdańsk linią Finnair oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed lotem Colombo - Gdańsk linią Finnair?

Trzeba sobie zostawić trochę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przygotować do lotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez nerwów oddać wszystkie bagaże, móc zjeść coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, w której przewiniemy dziecko. Większość przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zająć najbardziej wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Colombo - Gdańsk linią Finnair nie posiadają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale także jakiegoś jedzenia. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebujesz pomocy przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Colombo - Gdańsk linią Finnair posiadają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomagać podróżnym, a więc także i tobie. Jeśli dziecko zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie przepraszaj za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Colombo - Gdańsk linią Finnair i staliście się 100% podróżującymi. Być może twoje dziecko nie lubi latania, lecz wiedz, że każda trasa posiada swój koniec.

Warto pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Colombo - Gdańsk linią Finnair z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko realne, aby podróż przeminęła spokojnie i bez większych nerwów.