X
Ładowanie...

Tanie loty Thai Air International Colombo Gdańsk

już od 2740 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Colombo Gdańsk

Bilety lotnicze Colombo Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Colombo
16 lis (sob)
LOT
Gdańsk
22 lis (pią)
LOT
Colombo
16 lis (sob)
LOT
Gdańsk
24 lis (nie)
LOT
Colombo
18 lis (pon)
LOT
Gdańsk
26 lis (wto)
LOT
Colombo
16 lis (sob)
QATAR AIRWAYS
Gdańsk
26 lis (wto)
QATAR AIRWAYS
Colombo
17 lis (nie)
QATAR AIRWAYS
Gdańsk
26 lis (wto)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Thai Air International Colombo Gdańsk

Przewodnik po lotach Thai Air International Colombo Gdańsk

W którym momencie warto dokupić bagaż rejestrowany na lot Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Każdy ma taki sam kłopot: wziąć jedynie bagaż podręczny, a może także bagaż rejestrowany? Warto się zastanowić nad tą sprawą, przemyśleć czy faktycznie musimy wziąć tak wiele przedmiotów. Jeden i drugi typ bagażu posiada zalety i wady, ale musimy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż będący w luku bagażowym w przypadku tanich przewoźników musimy więcej płacić. Bagaż rejestrowany warto zabrać, gdy podróżujemy na dłużej lub z dziećmi. Trzeba też pamiętać, by wybrać lot z uwzględnionym bagażem rejestrowanym albo dokupić go opcjonalnie już podczas rezerwacji. Czasami po wydaniu biletu linie doliczają wyższe opłaty bagażowe.

Na co zwrócić uwagę podczas lotu Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International?

Głównie musimy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany będzie nam rzeczywiście potrzebny. Jeżeli udajemy się w krótką podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie spakujemy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dalszy wyjazd, jadąc z rodziną, lub planując przewieźć przedmioty, których nie można wziąć na pokład, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International mają szansę być naprawdę tanie, jednak trzeba się dowiedzieć, ile bagażu chcemy zabrać i czy linie narzucają ekstra dopłaty.

Bagaż w różnych liniach lotniczych

Wybierając się w podróż musimy szukać najbardziej najlepszej propozycji pod względem ceny i komfortu. Przez to trzeba spojrzeć na listę linii na danej trasie:

U poszczególnych przewoźników rozmiar i waga bagażu rejestrowanego mogą być inne. Dlatego podczas wyboru lotu Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International miej to na uwadze. Jeżeli nie potrzebujesz zbyt wielu rzeczy, leć po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew temu co się wydaje, wiele się w nim zmieści.

Co jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International?

Pakując bagaż rejestrowany, powinniśmy pamiętać, że nie jest to właściwe miejsce do przewożenia wartościowych rzeczy, jak: dokumenty, gotówka czy sprzęt elektroniczny. Niestety, ten bagaż może się zepsuć podczas przewozu, lub nawet zgubić, przez to opłaca się go ubezpieczyć. Trzeba tutaj pamiętać, że wykupując tanie loty Colombo - Gdańsk linią Thai Airways International i planując wziąć ze sobą dodatkowy bagaż, dobrze zrobimy jeżeli zgłosimy go już przy nabywaniu biletu.

Trzeba wybierać przeloty, na których mamy zapewnioną krótką trasę bez przesiadek, bo wówczas istnieje mniejsza szansa, że bagaż się zagubi. Ale także zaletą wykupienia takiego bagażu jest to, że mamy szansę zabrać więcej rzeczy, oraz mamy puste ręce podczas przesiadki, co także sprzyja większemu komfortowi w czasie lotu.