X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Colombo Kraków

już od 79 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kraków

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kraków
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Colombo Kraków

Przewodnik po lotach Air France Colombo Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak rozbudowana, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wakacje z maluchami? Przedstawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno podróż Colombo - Kraków linią Air France, jak i sama wycieczka będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z dzieckiem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto też zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w w czasie wyjazdu. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty hospitalizacji, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Colombo - Kraków linią Air France

Kilkugodzinna trasa samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem na pokład.

Pierwsza pomoc

Planujesz z dziećmi lot Colombo - Kraków linią Air France? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także materiały opatrunkowe, środek na komary, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.