X
Ładowanie...

Tanie loty QATAR AIRWAYS Colombo Kraków

już od 2493 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Colombo Kraków

Bilety lotnicze Colombo Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Colombo
15 wrz (nie)
Air India
Kraków
23 wrz (pon)
Air India
Colombo
11 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
23 wrz (pon)
Lufthansa
Colombo
11 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
26 wrz (czw)
Lufthansa
Colombo
12 wrz (czw)
Lufthansa
Kraków
23 wrz (pon)
Lufthansa
Colombo
12 wrz (czw)
Lufthansa
Kraków
26 wrz (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS Colombo Kraków

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS Colombo Kraków

A co z ludźmi kalekimi w samolocie?

Trzeba pamiętać, że ludzie kalecy nie mogą cały czas siedzieć w domu. Sporo przewoźników oferuje odpowiednio przygotowane samoloty, w których znajdują się miejsca przystosowane do ludzi niepełnosprawnych, a nawet odpowiednio przygotowane toalety. Nawet tanie loty Colombo - Kraków linią Qatar Airways mają w swojej ofercie ofertę dla tych osób, a to oznacza, że swobodnie mają szansę zwiedzać inne kraje.

Co trzeba wiedzieć podczas lotu Colombo - Kraków linią Qatar Airways

Jeśli niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Colombo - Kraków linią Qatar Airways, to powinien pamiętać, aby wypisać właściwy dokument. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana osoba pragnie lecieć i będzie ona posiadała zajęte miejsce. Czasem liczba odpowiednich miejsc na pokładzie może być sztywno ustalona, zatem warto powiadomić o własnej obecności podczas lotu Colombo - Kraków linią Qatar Airways

.

Ile polecimy?

Osoby niewidome i niesłyszące, mają prawo wziąć do środka samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu i potrzebnych zaświadczeniach, ale jest to możliwe. Jeżeli jeszcze wybierze się właściwy lot to taka podróż okaże się sympatycznie wspominana. Nie będziemy mieli kłopotów z braniem tego zwierzaka nawet wtenczas, gdy zarezerwujemy tanie loty Colombo - Kraków linią Qatar Airways

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy tani bilet, wiemy że samolot będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych, lecz namyślamy się, czy zmieścimy się w nim z własnym wózkiem? Należy wiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy tylko do wejścia, potem załoga lotu Colombo - Kraków linią Qatar Airways dopomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po skończonym locie, ponownie muszą nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Trzeba sprawdzić których dokumentów trzeba dopełnić, abyśmy mieli pewność, że wejdziemy na przelot Colombo - Kraków linią Qatar Airways. Im więcej wiadomości o sobie podamy, tym dokładniej przewoźnik będzie mógł się przygotować do zajmowania się nami oraz zapewnienia wszystkiego co niezbędne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zajmować.