X
Ładowanie...

Tanie loty Srilankan Airlines Colombo Kraków

już od 79 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kraków

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kraków
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
31 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Srilankan Airlines Colombo Kraków

Przewodnik po lotach Srilankan Airlines Colombo Kraków

Czy można wnieść tabletki na lot Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej możliwość skorzystać z propozycji przewoźników Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, jak trzeba spakować bagaż. Co jednak, kiedy teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to działa, które leki możemy ze sobą wziąć oraz czy możemy je mieć w bagażu podręcznym? Musimy skontrolować tą sprawę, tak abyśmy posiadali świadomość, że lot Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines przeminie nam spokojnie i bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie lotu Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy wejściówkę na tanie loty Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość mieć w bagażu podręcznym. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich obecności w momencie kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej torebce. Wtedy kontrola przebiegnie sprawniej, więc będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Działanie jest takie, że mieć możemy leki ogólnodostępne, które będą dostępne dla wszystkich oraz takie na receptę. Przy tych drugich, warto posiadać zaświadczenie od lekarza, ponieważ ma możliwość się sprawdzić przy konieczności potwierdzenia leków.

Jakie jest ograniczenie na ich ilość?

W sytuacji leków w płynie, nie ma ograniczenia na ich liczbę. To znaczy, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy brać wyłącznie taką ilość leków, jaka jest nam rzeczywiście niezbędna w czasie wycieczki. Tanie loty Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines zezwalają również na wniesienie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, jeżeli jakiś medykament musi być aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie również warto natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wybraliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie niezbędne leki przepisane na receptę, jak też krople do oczu albo środek do dezynfekcji, jeżeli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli sprawdzimy zasady w odniesieniu do wiezienia medykamentów, to dowiemy się, że mamy szansę także posiadać w samolocie urządzenia medyczne. Jednak warto spytać w liniach lotniczych

jak to się odbędzie z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo może się okazać, że będą musiały być w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy wziąć na pokład medykamenty i potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam wreszcie śmiało skorzystać z propozycji, którą posiadają dla swoich klientów tanie loty Colombo - Kraków linią SriLankan Airlines.