gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Columbus Dublin

już od 200 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dublin

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dublin
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
27 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
01 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
27 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
03 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Columbus Dublin

Przewodnik po lotach Columbus Dublin

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla turystów

Planujesz lot samolotem do Columbus - Dublin i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Columbus - Dublin, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać usunąć z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Columbus - Dublin. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Columbus - Dublin nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Columbus - Dublin masz możliwość zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.