X
Ładowanie...

Tanie loty Columbus Genua

już od 270 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
16 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
20 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
23 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
23 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
26 maj (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
23 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
30 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
08 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Columbus Genua

Przewodnik po lotach Columbus Genua

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Czasami dzieje się tak, że udając się na wakacje, chcemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeżeli posiadamy własny sprzęt sportowy, to jasne, że chcielibyśmy go ze sobą zabrać na lot Columbus - Genua. Ale czy to naprawdę jest wykonalne? Czy przewoźnicy  dają nam szansę wzięcia ze sobą sprzętu sportowego?

Właściwe zapakowanie na przelot Columbus - Genua

Przede wszystkim, sporo zależy tutaj od urządzenia, które, chcemy ze sobą wziąć. Tanie loty Columbus - Genua czasami pozwalają nam wziąć niektóre sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasem musimy puścić je oddzielnie, a jeszcze kiedy indziej jest dopuszczalny tylko przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem nie powinno być kłopotów, jednak na witrynie przewoźnika Columbus - Genua trzeba sprawdzić, w jaki sposób on musi zostać spakowany. Powietrze wypuszczone z opon, pedały ustawione do wewnątrz, przednie koło przykręcone do ramy, a to wszystko spakowane w specjalną folię, albo karton. Jeśli to wykonamy zgodnie z instrukcjami, które są umieszczone przez tanie loty Columbus - Genua, to nie będziemy mieć trudności z jego transportem.

Co z większymi przedmiotami na trasie Columbus - Genua?

Jeśli chcemy wziąć narty, to także nie będziemy mieli z tym jakiegoś problemu, nawet jeśli wykupimy najtańszy bilet. Jednak warto je zapakować w specjalny pokrowiec, bo wtedy będziemy mieć gwarancję, że się nic nie stanie. W przypadku deski surfingowej, powinniśmy się nastawić na większe płatności za jej transport. Warto też sprawdzić, czy linie, jakimi chcemy polecieć, pozwalają nam na ich transport. Zdecydowanie w znacznej liczbie przypadków, decydując się na tanie loty Columbus - Genua nie będziemy mieli z tym kłopotów, i możemy podczas wyjazdu korzystać z własnej deski.

Linie lotnicze posiadają własne zalecenia w odniesieniu do transportowania sprzętu sportowego. Nie ważne, czy będziemy korzystać z lotów regularnych czy wybieramy tanie loty Columbus - Genua, za każdym razem musimy się upewnić jak to się przedstawia. Jeżeli całość przygotujemy prędzej, to zapłacimy mniej za transport danego sprzętu, a w dodatku będziemy posiadali gwarancję, że po niedługim przelocie, będziemy mieli szansę odpoczywać w ukochany sposób, korzystając z własnego sprzętu.