X
Ładowanie...

Tanie loty Comiso Visby

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Comiso Visby

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Comiso Visby

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Comiso Visby

Przewodnik po lotach Comiso Visby

Mamy nadbagaż na przelot Comiso - Visby?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się spakować do walizki o rozmiarach nałożonych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i zaoferują konkretne sposoby, które oczywiście będą wiązały się z większą zapłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co możemy robić, jeżeli mamy nadbagaż.

Czy są opłaty?

Jeśli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wielkości i ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Comiso - Visby posiadają przeważnie określoną sztywną kwotę od każdego kilograma ponad ustalenia, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym wyższa będzie zapłata. Co ważne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, czyli jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wówczas też będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto też mieć świadomość, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Comiso - Visby taki bagaż nie może przekroczyć ciężaru 32 kg. Jeśli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na parę walizek w czasie lotu Comiso - Visby

Jeśli taki bagaż przekracza dopuszczalne normy, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Oczywiście będzie wiązać się to z dodatkowymi płatnościami za taką kolejną walizkę, a wszystkie ceny znajdziemy na witrynie, która oferuje nam te tanie loty Comiso - Visby. Co ważne, to nie możemy zabrać paru toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dopuszczalnego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, także jeśli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tu wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te wytyczne są ustalone na stałe i trzeba je poznać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, żeby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się przydarzyć wszystkim. Ale tanie loty Comiso - Visby oferują nam możliwość wykupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, zanim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.