gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Cork Alicante

już od 86 zł
25 gru 01 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Alicante

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Alicante
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 sty (czw)
Lot bezpośredni
Alicante
12 sty (sob)
Lot bezpośredni
Berlin
19 lut (wto)
Lot bezpośredni
Alicante
26 lut (wto)
Lot bezpośredni
Berlin
19 lut (wto)
Lot bezpośredni
Alicante
28 lut (czw)
Lot bezpośredni
Londyn
09 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
14 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cork Alicante

Przewodnik po lotach Cork Alicante

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- poradnik dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Cork - Alicante samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Cork - Alicante poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zabronione. Przede wszystkim należą do nich akcesoria, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a nawet naboje. Ponadto zabrania się przewozu zabawek przypominających broń, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także wnoszenie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Cork -Alicante i zamierzasz zabrać ze sobą coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą lekarstwa lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź jakie linie kursują na trasie Cork - Alicante: