X
Ładowanie...

Tanie loty Cork Minorka

już od 1860 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Irlandia Minorka

Bilety lotnicze Irlandia Minorka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dublin
30 cze (sob)
British Airways
Minorka
05 lip (czw)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cork Minorka

Przewodnik po lotach Cork Minorka

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Oczekujesz na upragnione wakacje, ale raptem okazuje się coś, co nakłania cię do zmiany planów. Anulowanie rezerwacji hotelu zazwyczaj oznacza utratę zaliczek, a na dodatek – trzeba anulować bilet podróżny. To też oznacza najczęściej, że przepadną ci pieniądze. Możesz jednak ubezpieczyć się na taką okoliczność. Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego rzeczywiście jest warte swojej ceny?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Czasami okazuje się, że należy zrezygnować z wyjazdu. Tanie loty Cork - Minorka zazwyczaj kupuje się z dużym wyprzedzeniem czasowym, w trakcie kilku tygodni przez zaplanowanym wyjazdem może przydarzyć się mnóstwo zaskakujących zdarzeń. Od czasu do czasu zrezygnowanie z biletu jest potrzebne.

Zarówno w tanich lotach Cork - Minorka, jak i w tradycyjnych liniach lotniczych problematyczne może okazać się przekazanie biletu komuś. Z reguły nie możesz swojego siedzenia zwyczajnie komuś odstąpić. Powinieneś oficjalnie zmienić dane na bilecie. Trzeba także zapłacić za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

Aby móc uniknąć wydatki, powinieneś wykupić polisę ubezpieczenia. To inny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. Dzięki niemu w chwili, kiedy nie będziesz mógł polecieć, ubezpieczyciel odda ci koszty biletów. To nawet w tanich lotach Cork - Minorka bywa dość dużą kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest przyzawane, jeżeli musisz zrezygnować z biletu z powodu wydarzeń losowych. Zachorowanie i wypadek są najbardziej istotne z nich. Innym przykładem jest śmierć lub choroba kogoś bliskiego, też ciąża określona przez lekarza jako zagrożona. Koszt biletów zostanie oddany, w przypadku pożaru lub kradzieży.