X
Ładowanie...

Tanie loty Cork Saloniki

01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Irlandia Saloniki

Bilety lotnicze Irlandia Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cork Saloniki

Przewodnik po lotach Cork Saloniki

Czy zapalimy papierosa na trasie Cork - Saloniki

Osoby, które są uzależnione od papierosów, bez wątpienia myślą, czy mogą zapalić w czasie podróży Cork - Saloniki. Trzeba się z tą kwestią zapoznać odrobinę wcześniej, zwłaszcza że niektórzy są pewne, że będzie im wolno na pokładzie zapalić e-papierosa. Niezbędne informacje odnajdziemy na stronach przewoźników, lecz również na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Cork - Saloniki nie możemy palić

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie będziemy lecieć na pokładzie sami. Być może będą z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Cork - Saloniki wybraliśmy na dość krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem ten sam oraz nie podlega on wyjątkom. Dodatkowo, dotyczy on zarówno tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami wyrazisty zapach.

Co jeżeli podczas trasy Cork - Saloniki zdecydujemy się zapalić?

Jeśli pomimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w toalecie, to musimy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Cork - Saloniki musimy mieć wiedzę, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za takie złamanie zakazu grozić nam może grzywna, albo nawet kara aresztu, więc lepiej się zastanowić czy rzeczywiście nie wytrzymamy takiego przelotu Cork - Saloniki bez nikotyny. Dodatkowo, zostaniemy wtedy zapisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy możemy wieźć papierosy na linii Cork - Saloniki?

Namyślamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Cork - Saloniki oferują nam szansę zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przeżyć dany wyjazd bez notorycznej walki z uzależnieniem.

Warto się dowiedzieć, jakie będą zasady w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, jak również ich przewożenia. Wtedy z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na wytyczne panujące w czasie lotu samolotem.