X
Ładowanie...

Tanie loty Corvera Puente Genil

już od 89 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
02 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
19 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Corvera Puente Genil

Przewodnik po lotach Corvera Puente Genil

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Corvera - Puente Genil

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Corvera - Puente Genil w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu podczas lotu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Corvera - Puente Genil poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Corvera - Puente Genil - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Corvera - Puente Genil - wskazówki jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli lecisz na wschód od swojego Corvera postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Puente Genil, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed rozpoczęciem podróży Corvera - Puente Genil powinieneś zasięgnąć porady swojego lekarza.