X
Ładowanie...

Tanie loty Cozumel Wenecja

już od 135 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
13 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
21 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
21 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
21 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cozumel Wenecja

Przewodnik po lotach Cozumel Wenecja

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Rezerwujesz lot samolotem do Cozumel - Wenecja i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Cozumel - Wenecja, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać wypakować z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, błyszczyków, wody, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Cozumel - Wenecja. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą posłużyć za narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Cozumel - Wenecja nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Cozumel - Wenecja możesz kupić niezbędne rzeczy.