gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Cuneo Castellón De La Plana

już od 358 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Castellón De La Plana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Castellón De La Plana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
19 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Castellón De La Plana
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Castellón De La Plana
25 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
15 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Castellón De La Plana
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cuneo Castellón De La Plana

Przewodnik po lotach Cuneo Castellón De La Plana

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Przewoźnicy, również tanie loty  Cuneo - Castellón De La Plana dają możliwość na przewożenie różnego rodzaju sprzętu sportowego bez większego kłopotu. Naturalnie wiąże się to z dodatkowymi nieregularnymi kosztami. Sprawdź informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Transport roweru w samolocie

Masz możliwość wykupienia dodatkowego bagażu i spakowania do niego roweru. To oczywiste, że rower powinien być specjalnie poskładany do przewozu. Trzeba go przede wszystkim zapakować go w specjalne opakowanie kartonowe lub zrobione z folii.

Poza tym musisz usunąć powietrze z dentek i odkręcić przednie koło. Trzeba je przytroczyć do ramy. Kierownica musi być delikatnie odkręcona i ułożona przy ramie. Również pedały powinny zostać zdjęte albo przekręcone na wewnętrzną stronę. W tym sposobie ustawienia sprzęt sportowy może być przewieziony w bagażu rejestrowanym tanich lotów Cuneo - Castellón De La Plana.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe są nadawane jako bagaż sportowy. Powinieneś je zapakować do odpowiedniego futerału, żeby nie uległy uszkodzeniu. Pozostałe elementy, jak kask czy google, można spakować do bagażu rejestrowanego. Najczęściej jednak para nart wraz z butami i kijkami są liczone jako jeden bagaż.

Opłata za transport nart zmienia się u różnych przewoźników. Nie wszystkie stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Cuneo - Castellón De La Plana  doliczają cenę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Czasem jednak można przewieźć sprzęt sportowy w ramach ceny za standardowy bagaż rejestrowany i nie jest za to pobierana dodatkowa opłata.