gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Cuzco Neapol

już od 164 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Neapol
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cuzco Neapol

Przewodnik po lotach Cuzco Neapol

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie port lotniczy. Tłok, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to na pewno trudne przeżycie. Zdradzamy, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Europy, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Cusco - Neapol, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic zabierać, potrzebne jest wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeni spodni, włóż tam także torbę, odzienie wierzchnie lub szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Cusco - Neapol

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak przestronny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednak trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko odbył kontrolę, a złożona struktura ciasno zwiniętych bluzek nie została zburzona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się aby na górze znajdowała się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba niszczyć starannie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, co można wnosić do środka w tanich lotach Cusco - Neapol.