X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Chaves

już od 139 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
23 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Faro
03 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
04 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
07 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Chaves

Przewodnik po lotach Częstochowa Chaves

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżnych na trasie Częstochowa - Klucze

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Częstochowa - Klucze w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, dezorientacja, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilka dni przed wylotem Częstochowa - Klucze poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Częstochowa - Klucze - porady, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Częstochowa ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Częstochowa - Klucze - wskazówki jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Częstochowa postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Klucze, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Częstochowa - Klucze powinieneś zasięgnąć porady swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Sofia Kjellerup

Tanie loty Rorschach Kumla

Tanie loty Reggio Calabria Locarno

Tanie loty Gstaad Moron

Tanie loty Angelholm Zilina

Tanie loty Dublin Breiddalsvik

Tanie loty Strangnas Inishmore

Tanie loty Varberg Billund

Tanie loty Namur Albenga

Tanie loty Miami Tampa

Tanie loty Airnorth Regional Kununurra