X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Debrecen

już od 1170 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Debrecen

Bilety lotnicze Polska Debrecen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
24 lis (nie)
Lufthansa
Debrecen
01 gru (nie)
Lufthansa
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
01 gru (nie)
Lufthansa
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
04 gru (śro)
Lufthansa
Gdańsk
24 lis (nie)
Lufthansa
Debrecen
02 gru (pon)
Lufthansa
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
02 gru (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Debrecen

Przewodnik po lotach Częstochowa Debrecen

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każdy lot samolotem, np. na trasie Częstochowa - debrecen, wiąże się ze stresem, zwłaszcza jeśli mamy problemy ze zdrowiem. Chcesz skompletować apteczkę na wyjazd? Przedstawiamy praktyczny poradnik dla turystów!

Jakie leki możemy zapakować do walizki

Turyści planujący wycieczkę Częstochowa - debrecen powinni przed wyruszeniem w drogę zadbać o spakowanie najważniejszych rzeczy - odzieży czy kosmetyków, ale także skompletować podręczną apteczkę, która z pewnością okaże się niezbędna w czasie podróży. Co powinno wchodzić w jej skład? Żeby wyjazd przebiegł bez problemu, warto zapakować do torby pigułki na grypę, opatrunki oraz środki na problemy żołądkowe. Cierpisz na choroby przewlekłe? Zwróć uwagę na to, że istnieje lista środków, które mogą znaleźć się w bagażu podręcznym - są to między innymi preparaty lecznicze potrzebne pasażerowi w czasie podróży. Nie obejmują ich ograniczenia ilościowe. W przepisach linii lotniczych zazwyczaj wymieniane są leki wydawane z przepisu lekarza i środki dostępne ogólnie w aptekach - należą do nich między innymi spraye do gardła, maści, a także roztwory soli fizjologicznej.

Sprawdź stosowne przepisy

Zgodnie z przepisami linii lotniczych na pokład samolotu można także wnosić specjalistyczne artykuły - np. laskę do podpierania się, glukometr, a nawet suchy lód. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że przewożone na trasie Częstochowa - debrecen środki nie powinny zagrażać bezpieczeństwu innych pasażerów. Żeby uniknąć kłopotów, najlepiej przed podróżą sprawdź stosowne przepisy linii lotniczych. Przed wejściem na pokład poinformuj obsługę o przewożonych lekach. Możesz też spakować lekarstwa do osobnej torby, co z pewnością usprawni kontrolę.