X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Degerfors

już od 80 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Degerfors

Przewodnik po lotach Częstochowa Degerfors

Rent a car podczas podróży Częstochowa - Degerfors- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Wybierasz się z partnerem lub partnerką w podróż Częstochowa - Degerfors, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe środki finansowe, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Częstochowa - Degerfors. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub przed podróżą przez Internet przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed podróżą Częstochowa - Degerfors wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Najczęściej wypożyczalnie informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania auta. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.