X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Genewa

już od 190 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Genewa

Bilety lotnicze Polska Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 lis (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
24 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
06 gru (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
06 gru (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
08 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
17 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
24 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Genewa

Przewodnik po lotach Częstochowa Genewa

Jakich rzeczy nie możemy transportować samolotem Częstochowa - Genewa przez granicę?

Jeśli jesteśmy na wakacjach poszukujemy atrakcyjnych rzeczy, które pomogą nam zatrzymać te niesamowite momenty na dłuższy czas. Ale należy pamiętać, że nie wszystko będziemy mogli wwieźć do kraju, nawet jeżeli zgodzimy się na tanie loty Częstochowa - Genewa. Dlatego zanim dokonamy transakcji, trzeba się dowiedzieć co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego nie. Linie lotnicze na swych witrynach internetowych mają odpowiednie wiadomości na ten temat, więc trzeba się z nimi zapoznać.

Na przelot Częstochowa - Genewa nie możemy zabrać nic pochodzenia zwierzęcego

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że na przelot nie będziemy mogli zabrać nic, co jest pochodzenia zwierzęcego. W ogóle nalewek z fragmentem lub całym zwierzęciem, biżuterii z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Dodatkowo, warto również wiedzieć, że tanie loty Częstochowa - Genewa nie zezwolą nam na wiezienie muszli albo koralowców, jak również należy zapomnieć o niektórych roślinach, jak choćby tych mięsożernych. Im rzetelniej poznamy się z listą zakazanych przedmiotów, tym znaczniejsza jest szansa, że tych kupionych pamiątek nie będziemy musieli zostawiać na lotnisku w czasie odprawy.

Czego także nie przewieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Częstochowa - Genewa nie zezwolą nam zabrać na swój samolot także rzadkich przedmiotów sztuki, kosztownych antyków, czy oryginalnych rycin. Jeśli w czasie kontroli na przelot Częstochowa - Genewa zawartość naszego bagażu będzie tworzyć wątpliwości, to dana rzecz z tego bagażu zostanie usunięta. Musimy jednak już wcześniej się zorientować, co będziemy mogli zabrać a czego nie, aby później nie było rozczarowania.

To, że będziemy korzystać z oferty, jaką posiadają dla nas tanie loty Częstochowa - Genewa, nie znaczy, że mamy prawo przewieźć wszystko co tylko chcemy. Istnieją określone ograniczenia, do nich powinniśmy się zastosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się kontaktować z wybranym przewoźnikiem, aby zobaczyć, czy to co chcemy wziąć jest dopuszczone czy nie. Im dokładniej poznamy się z tymi wytycznymi, tym mniej się zdenerwujemy przy kontroli, ponieważ uzyskamy wiedzę, że w żaden sposób nie przekraczamy zasad.