X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Ioannina

już od 182 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Ioannina

Przewodnik po lotach Częstochowa Ioannina

Rejs samolotem Częstochowa - Ioannina kobiet ciężarnych – obalamy mity

Młode mamy spodziewające się dziecka zazwyczaj nie zamierzają rezygnować z urlopu czy odwiedzin u rodziny. Albo po prostu koniecznie muszą dostać się w odległy zakątek świata, więc wybierają podniebną podróż z brzuszkiem. Pomimo tego, że dużo mam zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści uspokajają. Podróżowanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy uspokajają, że prawidłowo rozwijająca się ciąża nie musi być przyczyną rezygnacji z rejsu. Pomimo to zanim wyruszysz w podróż zasięgnij porady i usłyszeć pozwolenie lekarza prowadzącego. W końcu pokład samolotu to nietypowe miejsce. Warto przekonać się, że maluchowi nic nie będzie zagrażało.

Następą sprawą jest obawa przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania podczas stania przy bramce odpraw. Musisz jednakże pamiętać, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Częstochowa - Ioannina używają bramek działających na fale elektromagnetyczne. Z tego względu będą znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem Roentgena i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość mimo to nie zgodzić się na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze z reguły mają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Częstochowa - Ioannina i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na loty kobietom ciężarnym tylko do konkretnego momentu. Najczęściej to 34 tydzień ciąży, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. By po upływie 28 tc móc wybrać się samolotem gdzieś możesz potrzebować też zaświadczenia wypisane przez lekarza. Powinny się tak znaleźć dane o przebiegu twojej ciąży, które okazują się pomocne dla personelu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Częstochowa - Ioannina.