X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Kiruna

już od 652 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kiruna

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kiruna
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
10 lut (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
15 lut (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 lut (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
18 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
15 lut (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
16 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
18 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Kiruna

Przewodnik po lotach Częstochowa Kiruna

Dziecko ma lecieć samo? Tak, ale na konkretnych regułach i nie z każdą linią lotniczą

Czasem mają miejsce sytuacje, że dziecko leci samolotem, ale nie da rady towarzyszyć mu nikt z dorosłych. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku wizyty u rodziny lub gdy małoletni pasażer z opóźnieniem dolatuje do opiekunów przebywających na wczasach. Najlepiej dowiedzieć się z wyprzedzeniem, jak zarezerwować podobny przelot, ponieważ nie wszystkie tanie loty Częstochowa - Kiruna umożliwiają samodzielną podróż malucha.

Poszukujemy przewoźnika, który zaopiekuje się maluchem w czasie rejsu Częstochowa - Kiruna

Samotny lot dziecka na pewno jest wielkim przeżyciem, zarówno dla opiekunów jak i dla samego dziecka, ale czasem nie ma wyboru i należy zaplanować taki wyjazd. Jeśli chcemy wysłać dziecko do samolotu z myślą, iż ktoś odbierze je w porcie docelowym, trzeba sprawdzić, którzy przewoźnicy proponują taką usługę, jak też dowiedzieć się, jaka jest granica wieku malucha. Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie linie przyjmują do samolotu małych pasażerów bez opiekuna i może się okazać, że tanie loty Częstochowa - Kiruna nam tego nie zagwarantują i będziemy musieli skorzystać z usług rejsowych przewoźników.

Na które udogodnienia możemy liczyć?

Linie lotnicze, które zabierają na pokład dziecko bez opiekunów, mają wewnętrzne przepisy związane z obsługą małego pasażera. Umieszczany jest w nich także zapis, w jakim wieku dziecko może danymi liniami podróżować bez opieki. Czasem są to maluszki, którymi opiekuje się na pokładzie stewardessa, czasem dzieci 12-letnie, a czasami starsze nastolatki. Trzeba też doinformować się, czy na pokładzie przewidziane jest jedzenie dla młodych pasażerów, kredki, malowanki lub małe zabawki, które zaangażują dziecko na czas podróży.

W jaki sposób przygotować dziecko do lotu Częstochowa - Kiruna?

Nieważne czy mamy kilkulatka czy nastolatka, czy wybierzemy tanie loty Częstochowa - Kiruna czy usługi regularnych linii lotniczych – w każdym przypadku musimy właściwie przygotować dziecko do lotu Częstochowa - Kiruna. Przede wszystkim musimy zadbać o niezbędne dokumenty i pełnomocnictwa, wypełnić druki, gdzie wyznacza się osobę przejmującą dziecko na lotnisku. Poza tym trzeba postarać się o odpowiednio spakowany bagaż podręczny, by mały pasażer miał pod ręką to, czego potrzeba w trakcie lotu. Przydatna będzie lubiana książka, maskotka lub inna rzecz, która doda dziecku otuchy. Trzeba mieć na względzie, że podobna przygoda może być dla dziecka stresująca, więc najlepiej znaleźć jak najdogodniejsze i najmniej trwające połączenie lotnicze .