X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Madryt

już od 184 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Madryt

Bilety lotnicze Polska Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
09 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Madryt

Przewodnik po lotach Częstochowa Madryt

Co masz prawo posiadać przy sobie podczas lotu Częstochowa - Madryt?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się korzystać z oferty jaką posiadają tanie loty Częstochowa - Madryt, to z pewnością jednym z pytań, które nas dręczą jest to, co mamy możliwość wziąć sobie do samolotu. Warto się już prędzej zorientować w tej kwestii, mamy możliwość nawet korzystać z informacji, jaka jest umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali pewność, że nie weźmiemy czegoś, co mogłoby się stać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu kabinowego na lot Częstochowa - Madryt?

Najważniejszą sprawą będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym podczas tego lotu Częstochowa - Madryt. Dozwolone jest posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, ale w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do takich płynów zalicza się też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Częstochowa - Madryt pozwalają nam mieć tablet, laptop lub odrobinę jedzenia, a to znaczy, że będziemy mogli sobie umilić wyprawę. Koniecznie muszą się w nim znajdować papiery konieczne do podróży, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótko trwającego przelotu nie będzie możliwe. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Częstochowa - Madryt to coś innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Częstochowa - Madryt oferują nam szansę zakupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy mieć to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To znaczy, że także wykupując najkorzystniejszy lot , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym mamy prawo mieć ostre rzeczy, wieźć odrobinę alkoholu, ale też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Lecz nawet tutaj nie możemy na lot Częstochowa - Madryt wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Częstochowa - Madryt oraz sprawdzić co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie przydatna będzie rozpiska, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy mieli pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbowali zabrać do samolotu tego, czego na nim nie może być w czasie przelotu Częstochowa - Madryt.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Split Rzym

Tanie loty Ikast Sarmellek

Tanie loty Vopnafjordur Uherské Hradiště

Tanie loty Erzurum Madryt

Tanie loty Roosendaal Hudiksvall

Tanie loty Eindhoven Siros

Tanie loty Borlange Herning

Tanie loty Schwyz Sindal

Tanie loty Innsbruck Aigle

Tanie loty Rzym Bantry

Tanie loty Air France Warszawa Fort Myers