X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Malaga

już od 328 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Malaga

Bilety lotnicze Polska Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
10 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Malaga

Przewodnik po lotach Częstochowa Malaga

Osoba paląca w kabinie samolotu podczas rejsu Częstochowa - Malaga

Palenie to nałóg, który ciężko pokonać, dlatego osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny lot samolotem bez okazji do puszczania maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych pasażerów, jak chociażby najmłodszych i ciężarnych, nie zezwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Częstochowa - Malaga i przygotowując podróżną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palacze na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, gdy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i palenie w samolocie jest kategorycznie zabronione, zatem jeśli palimy i wybieramy się w rejs samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas lotu Częstochowa - Malaga. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Częstochowa - Malaga, czy połączenia z regularnymi liniami lotniczymi – przepisy w każdym przypadku będą tak samo surowe. Co istotne: zakaz palenia tyczy się zarówno zwyczajnych papierosów, jak też fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienka – w każdym miejscu jest to zabronione!

Podróżnym czasem zdaje się, że podczas lotu Częstochowa - Malaga można schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To oczywiście nierealne, gdyż w pokładowych łazienkach znajdują się czujniki dymu. Lepiej nie usiłować obejść regulaminu, gdyż może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy locie samolotem przydatne mogą okazać się gumy i inne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadką. Naprawdę nie musi to być droższe: można przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, jaki bilet będzie najtańszy , lecz także ile trwa rejs z poszczególnymi liniami .

Przewozimy wyroby tytoniowe w czasie lotu Częstochowa - Malaga

Jeżeli wybieramy tanie loty Częstochowa - Malaga i planujemy wczasy, z pewnością zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, aby nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu państwach są one bardzo kosztowne, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjny bagaż, zaznajommy się z przepisami celnymi związanymi z transportem wyrobów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w bagażu podręcznym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Thun Koping

Tanie loty Ventspils Ikaria Island

Tanie loty Joensuu Degerfors

Tanie loty Orzola Kuusamo

Tanie loty Levi Kuorevesi

Tanie loty Varna Hornafjordur

Tanie loty Guderup Szeged

Tanie loty Lecce Thalwil

Tanie loty Louisville Drezno

Tanie loty Sata International Arlanda Arpt