X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Per

już od 123 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
08 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
08 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Per

Przewodnik po lotach Częstochowa Per

Odwołany lub opóźniony przelot Częstochowa - Per. Kiedy samolot Częstochowa - Per jest opóźniony

Opóźniony samolot – to jest najbardziej przerażająca wizja osób lecących z przesiadkami. Widmo opóźnionego startu możne napsuć nerwów także kolejnym podróżnym. Podpowiadamy, co wtedy, jeżeli twój lot będzie odwołany lub będzie dużo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są powszechne. To zazwyczaj niezbyt częste przypadki, które można usprawiedliwić kiepską aurą, awariami na w miejscu przylotu lub problemami technicznymi. Jednakże nie zmienia to faktu, że w chwili podania informacji, pasażerowie mogą być bardzo zdenerwowani. Jednakże nie masz się czym martwić – nie zostajesz zdany na siebie. Organizator lotu jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Częstochowa - Per, mają obowiązek znalezienia ci siedzenia w innym przelocie, jeśli przez to spóźnisz się na przesiadkę. Poza tym muszą zapewnić klientom jedzenie i wodę, a jeżeli czas oczekiwania na nowy samolot mocno się wydłuża, również nocleg. Możesz znalezienia tego szybciej, na przykład sprawdzając hotele w niedużej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie lot zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać zwrotu kosztów nie tylko od twojej polisy. Po pierwsze to przewoźnik musi ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo transportu na kolejne lotnisko. Poza tym masz prawo również wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Świadczenie należy się, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Można dostać zwrot ceny biletu. Suma wypłacanych środków waha się w granicach od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Częstochowa - Per. Nie przysługuje ci wyłącznie w wypadku, jeśli opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy jakimś wydarzeniem losowym.