X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Skive

już od 89 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
18 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
25 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
15 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
18 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
25 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
04 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
04 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Skive

Przewodnik po lotach Częstochowa Skive

Zmniejsz lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Lekki strach tuż przed wejściem do samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, które nie mają doświadczenia z lataniem. Jednakże już silny strach, który paraliżuje mimo doświadczenia i mocny stres są już bardziej problematyczne. I potrafią przeobrazić zwyczajny, spokojny rejs w koszmar. Podpowiadamy, nasze sposoby, aby nieco opanować nerwy i móc swobodnie sięgać do dużej oferty tanich lotów Częstochowa - szpaltować.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się w samolocie. Jest to zamknięta przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej bardzo bezpiecznie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na świecie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie jeden na 29 milionów rejsów kończy tragedią. Dlatego przydatna może okazać się racjonalizacja obaw. Na złagodzienie nerwów jest poza tym naprawdę wiele więcej tricków i naprawdę warto – w końcu dzięki tanim lotom Częstochowa - szpaltować możesz dotrzeć do każdego zakątka świata.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Co najważniejsze, trzeba sprawić, byś czuł się bardzo wygodnie. Wyczerpani, chłód i głód czasami zwiększają napięcie. Z tego powodu przed wylotem wyśpij się, a na rejs ubierz się wygodnie i na cebulkę. Ponadto zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeśli sądzisz, że napoje procentowe lub mocna kawa pozwolą ci się rozluźnić, to robisz błąd – tylko spotęgują stres. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki.

Kolejna sprawa, postaraj się nie myśleć o tym. Konwersacja z miłą osobą, słuchanie ulubionej muzyki, dobra komedia lub skupienie uwagi na książce z pewnością pomoże. W momentach większego stresu zastosuj kilka podstawowych ćwiczeń uspokajających, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Obawę można opanować, a już po kilku lotach oswoisz się i z radością zaczniesz organizować koleje podróże i przebierać w ofertach tanich lotów Częstochowa - szpaltować.