X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Split

już od 354 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Split

Bilety lotnicze Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Split

Przewodnik po lotach Częstochowa Split

Tanie loty Częstochowa - Split z przesiadkami– organizacja i porady

Czasami nie możesz na miejsce dotrzeć jedną linią. Od czasu do czasu zwyczajnie okazuje się, że rejsy z przesiadkami są mniej kosztowne i atrakcyjniejsze. Naprawdę nie ma powodów do obaw. Oto, co musisz wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Częstochowa - Split.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, najczęściej konkretne przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. Dzięki temu przechodzisz odprawę tylko raz i natychmiast dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Częstochowa - Split najczęściej uważają każdą zmianę samolotu jako osobny rejs. W tym wypadku musisz odprawić się przed każdym lotem. Jeżeli przesiadka będzie na terenie kraju wymagającym wiz, powinieneś dodatkowo znaleźć czas na kontrolę.

Sam widzisz, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Częstochowa - Split nie są takie męczące. Ponadto, jest to świetny trick na zaoszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Rabat może wynieść nawet 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest dokładnie ten element, który niepokoi turystów. To naprawdę nerwowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, w jaki sposób to zorganizować. Ile czasu potrzebują na odnalezienie się wśród bramek? Najczęściej sami przewoźnicy to ustalają. Bardzo rzadko zdarza się tak, że należy od razu przemieścić się do kolejnego samolotu. Najczęściej powoli będziesz mógł jeszcze przegryźć coś. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze chętnie służą pomocą i znajdą ci miejsce w kolejnym samolocie.

Dzięki usłudze Smart Connection z reguły przesiadka wynosi kilka godzin. Ale nie martw się, nie jest to wada. Przesiadki są w najciekawszych miastach na ziemi. Możesz odwiedzić barwny Zagrzeb czy klimatyczną Moskwę i spokojnie przyjechać znów na lotnisko.