X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Szeged

już od 86 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
31 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Szeged

Przewodnik po lotach Częstochowa Szeged

Czy możemy palić papierosa na trasie Częstochowa - Szeged

Ludzie, którzy są uzależnieni od nikotyny, z pewnością myślą, czy mogą palić w czasie lotu Częstochowa - Szeged. Trzeba się z tą kwestią poznać trochę wcześniej, szczególnie że niektórzy myślą, iż będzie im wolno na pokładzie palić e-papierosa. Niezbędne wiadomości odnajdziemy na stronach przewoźników, lecz także na przeróżnych forach odnoszących się do tematyki latania.

W samolocie Częstochowa - Szeged nie palimy

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie będziemy lecieć samolotem jako jedyni. Być może będą z nami dzieci, albo kobiety w ciąży, nie wspominając już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Częstochowa - Szeged wzięliśmy na stosunkowo krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam oraz nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, odnosi się on zarówno do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami mocny zapach.

Co jeśli podczas trasy Częstochowa - Szeged zapalimy?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Częstochowa - Szeged powinniśmy mieć świadomość, że w toaletach są zamontowane odpowiednie czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to złamanie zakazu grozić nam może kara finansowa, lub nawet kara aresztu, więc warto się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy takiego loty Częstochowa - Szeged bez nikotyny. Dodatkowo, zostaniemy wtedy zapisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na trasie Częstochowa - Szeged?

Zastanawiamy się w takim razie, czy tak naprawdę mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Częstochowa - Szeged dają nam szansę przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy wziąć ze sobą taką ilość, która pozwoli nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z nałogiem.

Musimy się zorientować, jakie będą wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, a także ich przewożenia. Wtedy z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na zasady mające miejsce podczas latania.