X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Uzwil

już od 253 zł
04 lip 11 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
11 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
14 paź (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
16 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 lis (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Uzwil

Przewodnik po lotach Częstochowa Uzwil

Czy podróże samolotem są bezpieczne?- poradnik dla podróżujących

Organizujesz wycieczkę do Częstochowa - Uzwil i marzysz, aby dotrzeć tam samolotem, niemniej jednak boisz się latania, a w Internecie natknąłeś się na informacje dotyczące wypadków lotniczych? Faktem jest, że jeśli dojdzie do wypadku z udziałem samolotu, to jest to spektakularne i szeroko komentowane w prasie, jednak tych wypadków nie jest tak dużo. Jak przekonują specjaliści zajmujący się analizą wypadków, rozwijające się lotnictwo i technologie minimalizują wystąpienia awarii w maszynie , a także katastrof z innych przyczyn.

Bezpieczny samolot- aspekty techniczne, o których warto wiedzieć przed podróżą Częstochowa - Uzwil

Bezpieczny samolot to taki, w którym możliwość wystąpienia awarii wiodącej do śmiertelnego wypadku jest nieskończenie mała. Obecnie produkowane samoloty są tak konstruowane, by możliwość katastrofy była prawie niemożliwa. Konstruktorzy samolotu mają, przede wszystkim tak zaprojektować konkretny podzespół, aby nigdy nie doszło do jego awarii. Biorąc pod uwagę fakt,że jednak może dojść do usterki podzespołu, jego trwałość powinna być tak określona, by móc zmeinić na nowy zanim nastąpi usterka. Ponadto, dla pełnego komfortu, niektóre zespoły są podwójne, a nawet potrójne, co umożliwia kontrolę nad samolotem w razie kilku nawet usterek naraz. W porównaniu do samochodów, konstrukcja samolotu i elementów znajdujących się w jego wnętrzu jest znacznie mocniejsza. Fotele pasażerskie wzmocniono w taki sposób, aby podczas wypadku mocno trzymały się podłoża i nie były w stanie przydusić siedzących na nich pasażerów. Materiały, z których wykonane są obicia foteli czy dywany muszą być odporne na ogień.

Zaawansowana technologia

Urządzenia znajdujące się w kokpicie ostrzegają pilotów o wykrytej awarii, tuż po jej wystąpieniu, czyli w momencie kiedy czas na reakcję jest najdogodniejszy, by nie dopuścić do poważnej awarii. Dotyczy to także aspektów nie związanych z konstrukcją m.in. gdy samolot leci zbyt nisko lub o innych samolotach przelatujących w pobliżu. Do tego dochodzą unowocześnione systemy znajdujące się na ziemi. Wszystko po to, aby samolot nie wylądował na pasie, na którym znajduje się inna maszyna czy też nie wybrał zajętej drogi kołowania.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Częstochowa - Uzwil

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Sofia Poznań

Tanie loty Adana Taif

Tanie loty Skiathos Sargans

Tanie loty Tortoli Katrineholm

Tanie loty Galway Kauhajoki

Tanie loty Katrineholm Aigle

Tanie loty Zermatt Tulcea

Tanie loty Wengen Norrköping

Tanie loty Arosa Glarus

Tanie loty Monachium Providenciales

Tanie loty Los Angeles Toronto