X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Visby

już od 1202 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Visby

Bilety lotnicze Polska Visby

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 maj (nie)
SAS
Visby
09 maj (czw)
SAS
Gdańsk
04 maj (sob)
SAS
Visby
07 maj (wto)
SAS
Gdańsk
04 maj (sob)
SAS
Visby
08 maj (śro)
SAS
Gdańsk
04 maj (sob)
SAS
Visby
10 maj (pią)
SAS
Gdańsk
05 maj (nie)
SAS
Visby
08 maj (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Visby

Przewodnik po lotach Częstochowa Visby

Co sprawdzić przed wylotem Częstochowa - Visby? Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się w podróż Częstochowa - Visby, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Częstochowa - Visby. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten niewielki poradnik.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy wpisane dane na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Częstochowa - Visby upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu przewidział odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy na lotnisku po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, numer lotu, kierunek Częstochowa - Visby, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Częstochowa - Visby- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wyjazdem Częstochowa - Visby?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto przeczytać regulamin przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub zostanie uszkodzona z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie ważne informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Częstochowa - Visby: