X
Ładowanie...

Tanie loty Częstochowa Viseu

już od 133 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
07 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
08 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
07 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
17 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Częstochowa Viseu

Przewodnik po lotach Częstochowa Viseu

Będziemy mieć nadbagaż na lot Częstochowa - Viseu?

Chociaż bardzo się staraliśmy, to jednak nie udało nam się spakować do torby o rozmiarach nałożonych przez linie lotnicze? W takich sytuacjach przewoźnicy mówią o nadbagażu oraz proponują konkretne rozwiązania, jakie oczywiście będą wiązały się z dodatkową opłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co powinniśmy zrobić, jeśli mamy nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeśli wyszło, że przekraczamy dozwolone wymiary i wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Częstochowa - Viseu posiadają przeważnie ustaloną sztywną kwotę od pojedynczego kilograma ponad wytyczne, a w przypadku regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym większa jest opłata. Co istotne, dosyć często możemy za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, czyli jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne narzucone przez przewoźników, to warto z tego skorzystać. Wtedy też zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Warto również mieć świadomość, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Częstochowa - Viseu taki bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeżeli tak się stanie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na parę walizek w czasie przelotu Częstochowa - Viseu

Jeśli nasz bagaż przekracza ustalone normy, to powinniśmy pakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi płatnościami za taką drugą walizkę, a konkretne ceny znajdziemy na witrynie, która oferuje nam te tanie loty Częstochowa - Viseu. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać kilku walizek o małej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dopuszczalnego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej torby. Cena biletu, nawet jeżeli wpłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tu oddziaływania na wielkość dozwolonego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Częstochowa - Viseu dają nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba jednak pamiętać, że płacąc za niego prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Flateyri Orzola

Tanie loty Fez Paryż

Tanie loty Malmo Ruka

Tanie loty Valverde Torremolinos

Tanie loty Zagrzeb Lucerna

Tanie loty Inisheer Sarmellek

Tanie loty Miami Santander

Tanie loty Abha Zagrzeb

Tanie loty Innsbruck Katania

Tanie loty Zakintos Varberg

Tanie loty Alitalia Berlin Sydney