X
Ładowanie...

Tanie loty Dalaman Piza

już od 184 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katania
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
21 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
21 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dalaman Piza

Przewodnik po lotach Dalaman Piza

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Dalaman - Piza

Lecisz w podróż do Dalaman - Piza i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami przewozu akcesoriów sportowych u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Dalaman - Piza organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Dalaman - Piza musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Dalaman - Piza, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które w pełni zabezpieczają akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Piza bez szwanku.