gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Dalian Hanower

już od 524 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hanower

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hanower
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 paź (pią)
LOT
Hanower
02 lis (pią)
LOT
Katowice
26 paź (pią)
LOT
Hanower
03 lis (sob)
LOT
Katowice
26 paź (pią)
LOT
Hanower
05 lis (pon)
LOT
Katowice
26 paź (pią)
LOT
Hanower
06 lis (wto)
LOT
Katowice
27 paź (sob)
LOT
Hanower
02 lis (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dalian Hanower

Przewodnik po lotach Dalian Hanower

Podróż  Dalian - Hanower ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Dalian - Hanower i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Poniżej przedstawiamy warunki jakie są wymagane do przewozu pupili.

Obligatoryjna  aprobata  linii lotniczych

Transport pupila wymaga za każdym razem aprobaty przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko określona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większa część rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport pupili. Podczas rezerwacji lotu Dalian - Hanower trzeba poinformować linie lotnicze o chęci zabrania ze sobą pupila, tak aby linie lotnicze ustalił opłatę oraz przekazał warunki przewozu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed lotem upewnij się, że posiadasz wymaganne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą posiadać wpięty dedykowany mikroczip a jego numer wpisany do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data szczepienia nie może być wcześniejsza niż data wpięcia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą posiadać paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Transport zwierzęcia z Dalian do Hanower

Zazwyczaj nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby zwierzę mógł wstać, położyć się i ruszać się i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Dalian do Hanower

Wszystkie linie lotnicze pozwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych opłat.Procedura przewozu jest tożsamy, jak w przypadku transportu innych psów.